Het team schooljaar 2022-2023


Directie

Mariëtte Reimert - directie.sprankel@catent.nl
 


Intern begeleiders

Debbie Matenaar (bovenbouw)- ib.sprankel@catent.nl
Rianne van de Kamp (onderbouw) - ib.sprankelOB@catent.nl
 


Screening en begeleiding

Evelien Vrolijken: e.vrolijken@catent.nl
 


Peutergroep
Kim Brinkhof
Liset Overgoor
Kim Neulen
Algemeen: kov.sprankel@kinderopvangcatent.nl



Groep 1-2A Bijen

Erna Wilms - e.wilms@catent.nl
Rianne van de Kamp/Iny Heerink
 


Groep 1-2B Rupsen

Esmee Kamphuis - e.kamphuis@catent.nl
Hilde Veltjen - h.veltjen@catent.nl
 


Groep 1-2C Duizendpoten

Hanneke Klaver - h.klaver@catent.nl
Sandra Schouten - s.schouten@catent.nl
 


Groep 3 Koala's

Moniek Reimert - mjm.reimert@catent.nl
Mark Knol - m.knol@catent.nl
 


Groep 4a Pinguïns

Hilde Elshof - h.elshof@catent.nl
 



Groep 4b Vlinders
Sandra Schouten - s.schouten@catent.nl
Lise Schokker - l.schokker@catent.nl

 


Groep 5 Zeehonden

Ester van Horen - e.vanhoren@catent.nl
Sabine Hospers - s.hospers@catent.nl
 


Groep 6 Struisvogels

Debby Jansen Holleboom- d.jansenholleboom@catent.nl
Mark Knol - m.knol@catent.nl
 


Groep 7 Dolfijnen

Miranda Niens - m.niens@catent.nl
Jacob Grooten - j.grooten@catent.nl
 


Groep 8 Beren

Jeffrey Hendriks - j.hendriks@catent.nl
Sander Broeks - s.broeks@catent.nl
 


Verrijkingsklas orang-oetans

Sander Broeks - s.broeks@catent.nl
 


Onderwijs ondersteunend personeel

Job Heerink - onderwijs assisstent
Claudia van Dijk - onderwijs assistent
Gert Wessels - Conciërge 

 


BSO/VSO

Algemeen: bso.sprankel@kinderopvangcatent.nl


Elke leerkracht heeft een eigen school e-mailadres. We willen u vragen om niet via de mail absentie te melden van uw kind. Als u een e-mail stuurt, moet u rekenen dat u binnen 5 werkdagen antwoord krijgt. We hebben immers te maken met veel parttimers maar ook zeer drukbezette leerkrachten, die naast hun lesgevende taak ook veel naschoolse verplichtingen hebben. Dus stel uw vraag op tijd omdat de leerkracht enkel op haar werkdagen de schoolmail checkt!